יצרן מערכות רמקולים מתקדמות


 

מונה כניסות : 345863

צור קשר:

03-9613141
054-4317147

מד רעש לאולם אירועים


בשנת 2006 תוקן חוק הרעש  בכנסת והורחב. מטרת החוק להגביל את עוצמת הדציבלים ל 85 מחוץ לרחבת הריקודים .החוק מורה למקם מיקרופון בגובה של 3 מטר מעל רחבת הריקודים במרכז ,וכאשר המיקרופון יקלוט עוצמת הדציבל שהינה DB 85LAEQ מחוץ לרחבת הריקודים בשולחן הראשון (כהגדרת החוק),תידלק נורית אזהרה לאחר מספר שניות ואם במשך 30 שניות הייתה עוצמת מוסיקה של DB 85LAEQ לאחריה ינתק המכשיר את זרם החשמל ממערכת ההגברה.לפרק זמן של 30 שניות.יש לציין שבמידה והחריגה ברמת הדציבלים ברחבת הריקודים היא רגעית ולא עולה על פרק זמן של מעל 30 שניות המכשיר לא ינתק את זרם החשמל אך מפעיל מערכת ההגברה שראה את מנורת ההתראה דולקת ייקח זאת לתשומת ליבו. יתרונו של מד הרעש של חברת מלכי שהוא כבר עם יחידת שקע (החשמל התקיני 16A) המאפשר כיול מדויק ומתן דוח כיול בהתאם לדרישות משרד איכות הסביבה. אנו מספקים גם מסמך משפטי ערוך על ידי עורך דין המשמש כבסיס להסכם בין בעל אולם האירועים ומפעיל מערכת ההגברה. נציין שעד כה כל המכשירים שקיימים בשוק כגון קומפרסורים ולימיטרים אינם מסוגלים לתת פיתרון לחוק הגבלת הרעש משום שאינם לוקחים בחשבון את סביבת הקהל ואת השינוי הדינאמי של בליעת גלי הקול באולם ,זאת רק יכול לעשות המיקרופון הממוקם מעל הרחבה בשילוב עם המכשיר.

מערכת הינה מערכת מדידת עוצמת גלי קול בחוג סגור ,בעזרת המיקרופון הנמצא בגובה 3 מטר ממרכז רחבת הריקודים המערכת מודדת את עוצמת הדציבלים ב LAEQ-30S המערכת מחלקת את המדידה דרך המיקרוקונטרולר ל3 יחידות של 10 שניות בכדי להבטיח שבמידה ואין ממוצע של DB 85 במשך 10 השניות לא תהייה המשך ספירה הלאה והתהליך יתחיל מחדש אבל במידה והתקיים התנאי LAEQ 85DB-30S , תינתן פקודה להפסקת זרם החשמל למערכת ההגברה ותיכבה גם נורית הניאון הנמצאת מעל השקע הכחול לאחר 30 שניות נוספות יחזור החשמל למערכת ההגברה אוטומטית. כת הטקסט

       מספר טיפים חשובים כיצד לא לחרוג מהחוק:


  • התקליטן צריך להשתמש עם רמקול ביקורת.
  • במרבית האולמות כוון הרמקולים נעשה באופן עצמאי ולא קיבל שום הדרכה אקוסטית מאיש מקצוע.
  • פיזור רמקולים קטנים ועוצמתיים  מסביב לרחבת הריקודים ממקדת את המוסיקה וגם גורמת לה הישמע איכותית.
  • זווית הרמקולים ומיקומם הפיזי הינה מאוד קריטית.
  • רמקולים פרונטאליים עדיפים על רמקולים שופריים.
  • חובה לתת DELAY בין יחידת הסאב לרמקולים העליונים דבר שישפר במידה ניכרת את מובנות הצליל ויגרום לתקליטן לא להרים סתם עוצמה.

 לייעוץ הכוונה ומידע
מלאו פרטים ונשמח לתת מענה


מלכי אלקטרוניקה   -   מסורת של חדשנות     טל. 03-9613141     0544-317147
logo בניית אתרים